eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy okolice Berlina › Lakiernik samochodowy

Kto szuka:

PolProtec Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Lakiernik samochodowy

Lokalizacja:

okolice Berlina, Magdeburga, Munster

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie elementów karoserii do lakierowania.
  • Szpachlowanie, szlifowanie, podkład.
  • Lakierowanie elementów metodą natryskową (głównie lakiery wodne).
  • Polerowanie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku lakiernika samochodowego.
  • Umiejętność obsługi narzędzi i sprzętu lakierniczego.
  • Znajomość różnych technik i metod lakierniczych.
  • Skrupulatne i staranne podejście do swojej pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
Atrakcyjne Zarobki:
  • Oferujemy wynagrodzenie odpowiadające 20 euro brutto na godzinę.
Dodatki Finansowe:
  • Płatny urlop dodatkowy: Minimum 164 euro miesięcznie na rękę.
  • Program premiowy: Atrakcyjne dodatki finansowe dla wyjątkowo zaangażowanych pracowników.
  • Darmowe, komfortowe zakwaterowanie: Zapewniamy zakwaterowanie na wysokim poziomie w pokojach jednoosobowych.
Wsparcie Rodzinne:
  • Dodatek na dzieci (Kindergeld) dla pracowników z dziećmi.
  • Długotrwałe zatrudnienie zapewniające stabilność finansową.
  • Bezpośrednia Umowa o Pracę: Oferujemy umowę o pracę bez pośredników ani agencji pracy.
Ubezpieczenie i Opieka Socjalna:
  • Ubezpieczenie ustawowe od średniej krajowej z pełnym pakietem socjalnym.
  • Również dla członków rodziny pracownika.
  • Opcjonalne Ubezpieczenie Grupowe: Dostępne również dla członków rodziny.
  • Wsparcie w relokacji: Pomoc przy relokacji na teren Niemiec oraz w załatwianiu spraw urzędowych.
Dodatkowe benefity:
  • Darmowe tłumaczenia dokumentów.
  • Darmowe ubranie robocze.
  • Stała opieka na kontrakcie, polscy koordynatorzy dostępni 24h.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: PolProtec Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe