PracaOferty pracy mazowieckie › Zatrudnimy Pracownika Ochrony w sklepie w Pionkach

Kto szuka:

Securitas Polska

Stanowisko:

Zatrudnimy Pracownika Ochrony w sklepie w Pionkach

Lokalizacja:

mazowieckie

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na obiekt handlowy na stanowisko:

Pracownik ochrony

Lokalizacja: Pionki

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • liczenie towarów mankogennych,

  • obsługa systemu CCTV,

  • ujęcia sprawców kradzieży,

  • prowadzenie dokumentacji służbowej.

Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,

  • dyspozycyjnych,

  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,

  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,

  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),

  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,

  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane pracą proszę o aplikowanie poprzez formularz lub kontakt pod numerem telefonu:6-0-5-1-5-3-7-4-9.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Securitas Polska

branże: Ochrona osób i mienia

Praca - wiadomości i porady

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    Luka płacowa: od 15 listopada kobiety bez wynagrodzenia

    O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.