PracaOferty pracy Rzeszów › Wykładanie towaru w markecie budowlanym 28 zł brutto/h

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Wykładanie towaru w markecie budowlanym 28 zł brutto/h

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Pracować na magazynie wewnętrznym lub hali sprzedaży
  • Wykładać towar na regały w markecie budowlanym
  • Dokonywać inwentaryzacji asortymentu
  • Udzielać informacji na temat asortymentu klientom sklepu

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Wynagrodzenie 28 zł brutto/h
  • Ekwiwalent za pranie 47 zł brutto/miesięcznie
  • Pracę w godzinach otwarcia sklepu (7:00 - 21:00) wg. grafiku
  • Miejsce pracy: Rzeszów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Gotowe projekty CV: Twoja tajna broń w poszukiwaniu pracy

    Pracodawcy coraz większą uwagę skupiają na tym, aby kandydat na stanowisko pracy był osobą wykwalifikowaną. Na pierwszym etapie rekrutacji możesz to udowodnić tylko poprzez swoje dokumenty aplikacyjne. Profesjonalne Curriculum Vitae i list ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Pełnomocnictwo w ZUS - dla kogo i jak je udzielić?

    Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...