eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Rzeszów › NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJACY

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/19/5940

Obowiązki:

Opieka nad dziećmi, realizowanie zaleceń wynikających z orzeczeń w tym prowadzenie rewalidacji, terapii.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
  • PEDAGOGIKA SPECJALNA - OLIGOFRENOPEDAGOGIKA
  • STUDIA PODYPLOMOWE KWALIFIKACYJNE : PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA I DIAGNOZA Z TERAPIĄ PEDAGOGICZNĄ

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Uprawnienie 1] : Edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu

Miejsce pracy: PUŁASKIEGO 3, 36-011 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA MECHANIK-APARATOWY Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA KASJER/SPRZEDAWCA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-11-09

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Praca - wiadomości i porady

  • Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    Nie tylko programiści: top 5 zawodów 2019 roku

    2019 rok ma być okresem wzmacniania się rynku pracownika, co oznacza, że pracodawcy nadal będą walczyć o najlepszych i najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Ci, którzy rozpoczynają właśnie karierę zawodową lub przymierzają się do ...

  • Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Przywrócenie do pracy - jakie zmiany?

    Nowelizacja kodeksu postępowania cywilnego uchwalona w lipcu 2019 r. wprowadza także ważną zmianę w procesach pracowników z pracodawcami dotyczących bezprawnego zwolnienia. Zmiany wchodzą w życie już w listopadzie 2019 r.

  • Wakacje - dobry czas na rozwój zawodowy

    Wakacje - dobry czas na rozwój zawodowy

    Wakacje to okres, w którym wielu z nas zwalnia tempo życia, zyskując czas na upragniony odpoczynek. Ci, którzy myślą o rozwoju zawodowym czy zmianie pracy, mogą podczas urlopu na spokojnie pomyśleć również o tej kwestii. Warto np., aby ...

  • Jakie dane osobowe musimy udostępnić (przyszłemu) pracodawcy?

    Jakie dane osobowe musimy udostępnić (przyszłemu) pracodawcy?

    RODO wymusiło na ustawodawcy zmianę przepisów Kodeksu pracy. Nowelizacja wprowadziła m.in. katalog informacji, które pracodawca ma obowiązek pozyskiwać od kandydatów do pracy na etapie rekrutacji i pracowników w chwili ich zatrudniania ...

  • Potrącenia z wynagrodzenia - umowy cywilnoprawne

    Potrącenia z wynagrodzenia - umowy cywilnoprawne

    Do 2019 r. pracownicy nietypowi nie mogli korzystać z dobrodziejstw ochrony wynagrodzenia za pracę przed potrąceniami określonych w art. art. 87 i 871 KP.