eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Puławy › INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INSPEKTOR NADZORU BUDOWLANEGO

Lokalizacja:

Puławy

lubelskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0399

Obowiązki:

przeprowadza kontrolę budów i robót budowlanych w zakresie zgodności ich wykonania z pozwoleniem na budowę,
projektem budowlanym, przepisami techniczno - budowlanymi oraz przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa ludzi i
mienia dokonuje kontroli istniejących obiektów budowlanych, obejmujących głównie ocenę ich stanu technicznego oraz ocenę zgodności użytkowania z przeznaczeniem, warunkami pozwoleń i instrukcjami eksploatacyjnych
prowadzi postępowania administracyjne w sprawach związanych z budową, utrzymaniem i rozbiórką obiektów
bierze udział w postępowaniach wyjaśniających w sprawie przyczyn katastrof budowlanych przygotowuje projekty decyzji, postanowień administracyjnych i pism w sprawach należących do właściwości powiatowego inspektora nadzoru budowlanego
przyjmuje i weryfikuje wnioski, zawiadomienia o zakończeniu budowy, o rozpoczęciu robót budowlanych, wnioski o udzielenie pozwolenia na użytkowanie przyjmuje skargi i wnioski, należycie i terminowo załatwia skargi i wnioski, przyjmuje interesantów i udziela im wyjaśnień wykonuje inne czynności wynikające z ustawy Prawo budowlane, zlecone przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, budowlane

Wymagania pożądane:

Zawód:

  • Inspektor nadzoru budowlanego

Pozostałe wymagania:

  • KONKURS NA STANOWISKO aplikacje do dnia 19.07.2023Wykształcenie: średnie w zakresie budownictwa, uprawnienia budowlane w pełnym lub ograniczonym zakresie, preferowane instalacyjne sanitarne, prawo jazdy kat "B", znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane, Kodeksu postępowania administracyjnego, umiejętność obsługi komputera, systemu informatycznego oraz urządzeń biurowych, umiejętność działania w sytuacjach stresowychumiejętność rozwiązywania problemów, stan zdrowia umożliwiający prowadzenie kontroli obiektów budowlanych i robót budowlanych w terenie, Posiadanie obywatelstwa polskiegoKorzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarboweWymagania dodatkowe:Wykształcenie: wyższe w zakresie budownictwa, preferowane instalacyjne sanitarnedoświadczenie w pracy w organach administracji architektoniczno-budowlanej lub nadzoru budowlanego, praca 7-15

Miejsce pracy: ALEJA KRÓLEWSKA 19, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjnyKopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształceniakopie dokumentów potwierdzających uprawnienia budowlaneOświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiegoOświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznychOświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Szczegółowe informacje na stronie internetowej BIP Starostwo Powiatowe Puławy (Jednostki Organizacyjne Powiatu)

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura