eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Przysucha › Operator wózka widłowego

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja:

Przysucha

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • wykonywanie prac załadunkowych oraz rozładunkowych przy pomocy wózka widłowego
  • kompletowanie zamówień zgodnie z podaną specyfikacją
  • wsparcie pozostałych procesów magazynowych

Oczekujemy:

  • aktualnych uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku przy obsłudze wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Mamy do zaoferowania:

  • miejsce pracy - Opoczno
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawkę miesięczną w wysokości od 4500 zł brutto + premię
  • bezpłatny transport pracowniczy z: Białaczów, Żarnów, Mniszków, Sławno, Przysucha, Drzewica

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Praca - wiadomości i porady

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Podwyżka inflacyjna w zapisach umowy o pracę?

    Minione miesiące upłynęły nam pod znakiem dynamicznie rosnącej inflacji. To tylko wzmocniło presję płacową wywieraną na pracodawcach. Pracownicy coraz częściej bowiem postulują o urealnienie ich wynagrodzeń do poziomów, które ...