eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Praszka › Elektrodrążacz

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Elektrodrążacz

Lokalizacja:

Praszka

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Opis stanowiska:

Obsługa elektrodrążarki wgłębnej
Przeprowadzanie kontroli jakości na stanowisku
Przygotowanie elektrod z technologami
Obsługa maszyn CNC - drutówki
Opracowanie technologii dotyczącej drążenia
Odpowiednie przygotowanie miejsca pracy i dbałość o jego czystość
Przestrzeganie obowiązującego regulaminu pracy, zasad oraz przepisów BHP
Dbanie o stan techniczny maszyn, urządzeń i narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przyjaznej kulturze organizacyjnej
Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ PRACODAWCĘ
Możliwość rozwoju i szkoleń
Dofinansowanie do pakietu medycznego
możliwość pracy na trzy zmiany

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

Wykształcenie zawodowe techniczne
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Znajomość rysunku technicznego na poziomie podstawowym
Umiejętność obsługi komputera
Zorientowanie na jakość
Chęć pracy w grupie
Dobra organizacja pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Tokarz CNC Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Brygadzista zmiany

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Inne / Pozostałe