PracaOferty pracy Poznań › Opiekun Klienta Biznesowego z j. niemieckim

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Opiekun Klienta Biznesowego z j. niemieckim

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Numer referencyjny: F&A - GERMAN

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego firmy
  • Obsługa połączeń i maili przychodzacych i wychodzacych
  • Praca w obszarze wsparcia klienta z zakresu finansów i wsparcia technicznego
  • Rozwiązywanie pytań oraz zapewnienie wysokiej jakości usług

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego B2/C1
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego B2
  • Doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
  • Dostępność do pracy na pełen etat

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet benefitów (karta multisport)
  • Imprezy integracyjne, okolicznościowe
  • Szkolenie wdrażające na stanowisko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Biuro w dogodnej lokalizacji, blisko stacji metra (możliwość Home Office)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt