eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Młodszy operator druku (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Młodszy operator druku (m/k)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • obsługa maszyn do druku opakowań,
  • przezbrajanie maszyn do druku opakowań,
  • dbanie o odpowiednie utrzymanie maszyn oraz wykonywanie drobnych napraw bieżących,
  • dostarczenie jakościowego produktu końcowego,
  • dbanie o bezpieczne warunki pracy na stanowisku.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyn w zakładzie produkcyjnym,
  • wiedza z zakresu mechaniki,
  • motywacja do pracy i nauki nowych zagadnień,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (wolne w najważniejsze święta w roku).

Mile widziane:
  • znajomość procesów drukowania na opakowaniach.

Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • wynagrodzenie na poziomie 6 200 - 6 700 zł brutto,
  • wzrost pensji wraz ze stażem i rozwojem kompetencji + premie roczne,
  • 20 dni dodatkowego urlopu rocznie, wynikającego z systemu pracy,
  • szeroki pakiet opieki medycznej LuxMed,
  • dofinansowanie do obiadów w pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł