PracaOferty pracy Poznań › Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Kto szuka:

AB INDUSTRY S.A.

Stanowisko:

Inżynier budowy branży rurociągowej (piping)

Lokalizacja:

Poznań

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Prowadzenie prac związanych budową rurociągów przemysłowych,
  • Zamówienia i kompletacja materiałów,
  • Dbanie o zachowanie jakości prac montażowych i sprawalniczych,
  • Przygotowanie dokumentacji jakościowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Motywacja i proaktywne nastawienie,
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość oprogramowania MS Office, CAD,
  • Znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: AB INDUSTRY S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Delegowanie kierowców po zmianach. Jak ich rozliczać?

    Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...