PracaOferty pracy Gdańsk › Operator maszyn produkcyjnych (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych (m/k)

Lokalizacja:

Gdańsk, Polska

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • praca przy produkcji rur z laminatu,
  • przygotowanie i montaż manualny elementów,
  • obsługa elektronarzędzi takich jak: szlifierki, piły czy wiertarki,
  • obsługa maszyn odlewniczych, przeciskowych oraz ciśnieniowych,
  • laminowanie i prace wykończeniowe,
  • możliwa obsługa wózka widłowego lub suwnicy.

Nasz Klient oczekuje od Ciebie:
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowycm po 12h (dzień, noc, dwa dni wolne) w ruchu ciągłym,
  • doświadczenia zawodowego min. roczne w pracy na produkcji, bądź przy montażu konstrukcji,
  • zdolności manualnych, dokładności i precyzji,
  • umiejętności obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych,
  • podstawowej znajomości rysunku technicznego,
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych lub suwnic - będą dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • zarobki: podstawę adekwatną do doświadczenia, startujemy od 5000zł brutto,
  • premię miesięczną i dodatek zmianowy,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • szereg benefitów m.in. opieka medyczna, bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, nagrody jubileuszowe,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie,
  • imprezy integracyjne,
  • przyjazne środowisko pracy: wzajemny szacunek, gotowość do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników: BHP, szkolenia obsługi wózków widłowych, szkolenia obsługi suwnic poziom roboczy oraz rozwój kompetencji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych.

Lokalizacja: Gdańsk, Nowy Świat

Uprzejmie prosimy o aplikację osób zdecydowanych, nastawionych na długą współpracę. Prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-25

do końca oferty: 56 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Chandra powakacyjna? Oto 8 sposobów na wellbeing po urlopie

    Powrót do pracy po wakacjach bywa dla wielu pracowników dość traumatycznym przeżyciem, szczególnie w przypadku, gdy już od pierwszych chwil w biurze muszą mierzyć się z długą listą ASAP-ów i wypełnioną po brzegi skrzynką pocztową ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...