PracaOferty pracy Bydgoszcz › Przedstawiciel handlowy (art. świeże)

Kto szuka:

Dino Polska S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy (art. świeże)

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Aktywne pozyskiwanie dostawców celem wsparcia pracy działu handlowego
  • Zbieranie informacji o produkowanych produktach, wielkości firmy, możliwości i gotowości nawiązania współpracy
  • Uczestnictwo we wprowadzeniu nowych produktów i udział w kształtowaniu asortymentu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania
  • Gotowości do wyjazdów służbowych (obszar działalności firmy)
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji
  • Wiedzy z zakresu sprzedaży, marketingu (mile widziane)

Firma oferuje:

Zatrudnionym osobom oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wsparcie doświadczonego zespołu w procesie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturze
  • Programy na preferencyjnych warunkach:
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie dla pracowników oraz członków rodziny
    • Dodatkowe ubezpieczenie, w tym NNW dla dzieci i młodzieży, komunikacyjne i majątkowe
    • Karta Medicover Sport
    • Pożyczki pracownicze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Dino Polska S.A.

branże: Sprzedaż