eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stegna › INKASENT/ PARKINGOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INKASENT/ PARKINGOWY

Lokalizacja:

Stegna

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0374

Obowiązki:

Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy w Stegnie:

Kontrola Stref Płatnego Parkowania w drogach gminnych w miejscowości Stegna i Jantar w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Warunki zatrudnienia:
- umowa zlecenie od 1.05.2024 r. do 30.09.2024 r.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:- wykształcenie zawodowe lub średnie, - staż pracy - brak, - posiadanie obywatelstwa polskiego lub kraju Unii Europejskiej bądź innych państw, którym na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, - osoba nieposiadająca obywatelstwa polskiego musi posiadać znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej,- ukończone 18 lat życia, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełnych praw publicznych;- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku;- nieposzlakowana opinia;- umiejętność sprawnej organizacji pracy, komunikatywność, kreatywność, elokwencja, dyskrecja, lojalność, szacunek do drugiego człowieka, wytrwałość, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, komunikatywność.Wymagania dodatkowe:- dyspozycyjność, samodzielność, - umiejętność bezkonfliktowego działania,- niekaralność,- rzetelność,- prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Gdańska 34, 82-103 Stegna, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Treść ogłoszenia znajduje się na stronie Urzędu Gminy w Stegnie:https://bip.stegna.pl/wakaty/2/149/inkasent_2F_parkingowy/Wymagane dokumenty i oświadczenia:1. Życiorys CV (wraz z podaniem numeru telefonu kontaktowego).2. List motywacyjny.3. Kwestionariusz osobowy według wzoru dostępnego na stronie (bip.stegna.pl) lub w siedzibie Urzędu Gminy w Stegnie w referacie społeczno-organizacyjnym (pok.15, I p.)4. Oświadczenie o posiadanej pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych oraz że nie był prawomocnie skazany za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.5. Oświadczenie, iż stan zdrowia kandydata pozwala mu pracować na danym stanowisku. 6. Klauzula informacyjna.7. Oświadczenie zgoda na przetwarzanie danych osobowych wg poniższego wzoru:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1 w celach przeprowadzenia rekrutacji.Przyjmuję do wiadomości fakt obowiązku publikacji w Biuletynie Informacji Publicznej moich danych osobowych, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2022 r. poz. 530).Oświadczenia winny być podpisane własnoręcznie.Wzory dokumentów wymaganych w procesie rekrutacji można pobrać w zakładce: http://bip.stegna.pl/221/Wymagane_Dokumenty_i_Oswiadczenia/Wymagane dokumenty należy złożyć lub przesłać zamkniętej kopercie oznaczonej imieniem i nazwiskiem oraz miejscem zamieszkania z dopiskiem: Nabór Umowa zlecenie w terminie do dnia 23 kwietnia 2024 r. do godz. 12.00 (decyduje data złożenia przez kandydata wymaganych dokumentów bezpośrednio w siedzibie Urzędu, a w przypadku, gdy zostały nadane drogą pocztową, za datę ich złożenia uważa się datę wpływu do Urzędu) na adres: Urząd Gminy w Stegnie, 82-103 Stegna, ul. Gdańska 34. Zgłoszenia dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.Kandydaci, którzy spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania konkursowego zostaną poinformowani telefonicznie.Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (bip.stegna.pl) oraz na tablicy informacyjnej w Urzędzie Gminy w Stegnie, ul. Gdańska 34, 82-103 Stegna.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Obsługa klienta / Call center