eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy › Doradca Techniczno - Handlowy

Kto szuka:

Timac Agro Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Doradca Techniczno - Handlowy

Lokalizacja:

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Teren pracy: 2-3 powiaty

Do Twoich zadań należeć będą:
  • Codzienne wizyty w gospodarstwach rolnych, nastawionych zarówno na produkcję roślinną jak i zwierzęcą;
  • Analiza jakości upraw i dobrostanu zwierząt w celu zapewnienia najlepszych rozwiązań;
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie rolnika w bieżących problemach;
  • Realizowanie planu sprzedaży z zachowaniem wysokich standardów obsługi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy;
  • Wykształcenie rolnicze lub co najmniej podstawowa wiedza agronomiczna;
  • Zainteresowanie rolnictwem i chęć poszerzania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Doradcy oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat - pierwszą umowę podpisujemy na 6 miesięcy;
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc prowizję od zrealizowanej sprzedaży, bez górnych limitów;
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, w obrębie 2-3 powiatów;
  • Komputer, telefon i samochód służbowy z pełną swobodą ich wykorzystania;
  • Samochód na własność po 3 latach za realizowanie sprzedaży na określonym poziomie;
  • Pracę wspartą 3-tygodniowym płatnym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami (cykliczne oraz indywidualnie dopasowywane do pracownika);
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. bezpłatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Timac Agro Polska Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż

  • Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej problematyczne dla pracodawców

    Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w XI 2023 wyższa o 11,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.