eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Piaseczno › Specjalista ds. Przewozów

Kto szuka:

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

Stanowisko:

Specjalista ds. Przewozów

Lokalizacja:

Piaseczno

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • organizacja pracy kierowców i taboru,
  • optymalizacja działalności przewozowej,
  • analiza przychodów i efektywności linii komunikacyjnych,
  • rozpatrywanie skarg, reklamacji, wniosków i raportów ,
  • przygotowywanie dokumentacji przewozowej,
  • pozyskiwanie zleceń przewozowych,
  • współpraca z samorządami terytorialnymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • zaangażowanie i motywacja,
  • samodzielność i dyspozycyjność,
  • asertywność i komunikatywność.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • znajomość programów pakietu MS Office,
  • umiejętność trafnej oceny sytuacji i szybkiego podejmowania decyzji.
Mile widziane:
  • doświadczenie pracy w firmie transportowej,
  • prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia socjalne,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej "POLONUS" S.A

branże: Logistyka / Transport / Zakupy