eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Sevenum/Venlo › Magazynier

Kto szuka:

OTTO Work Force

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Sevenum/ Venlo

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Sprawdź, na co jeszcze możesz liczyć:
  • Wysoka stawka: 14.65 EUR/h brutto (13.52 EUR +8.33% dodatku wakacyjnego)
  • Bonusy w weekendy (50-100%), bo doceniamy zaangażowanie!
  • Minimum formalności (możliwość rekrutacji online)
  • Jedna zmiana, wygodne godziny: 8:00-17:00
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich – min. 40h pracy tygodniowo
  • Szansa na awans i przejście na kontrakt bezpośredni!
  • Aplikacja MyOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
  • Telefoniczna pomoc 24/7 - Operation Service Center
  • Dostęp do wyposażonej stołówki w miejscu pracy…
…a to nie wszystko! Dwa razy w roku czeka na Ciebie wielka, wyjątkowa wyprzedaż!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co będziesz robić? Wykonywać bardzo łatwe zadania:
  • Kompletowanie oraz pakowanie zamówień
  • Kontrola jakości produktów – markowa odzież i akcesoria
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki (etykietowanie, oklejanie kartonów) i załadunek kontenerów

Firma oferuje:

Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Prawo jazdy - mile widziane
  • Dobrego angielskiego lub niemieckiego - to idealna szansa do rozwijania umiejętności językowych w praktyce!
Zainteresowan_a/y? Wystarczy wysłać zgłoszenie, a my oddzwonimy!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: OTTO Work Force

branże: Logistyka / Transport / Zakupy