PracaOferty pracy Ostrów Wielkopolski › Specjalista ds. Obsługi Klienta z Angielskim

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Angielskim

Lokalizacja:

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Obsługa klientów korporacyjnych;
  • Kontakt głównie w formie mailowej;
  • Wsparcie w obsłudze kontraktów;
  • Realizacja procesu zamówień: wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja poprawności;
  • Nadzór nad terminowością dostaw;
  • Aktualizowanie bazy danych;
  • Przygotowywanie prostych raportów w Excelu;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Język Angielski - bardzo dobra znajomość (B2);
  • 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku obsługi klienta/procesowania zamówień lub podobne;
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Ostrowie Wielkopolskim;
  • Optymizm i pozytywne nastawienie!

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą;
  • Praca od poniedziałku do piątku z elastycznym rozpoczęciem pomiędzy 7:00, a 9:00;
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Świetna atmosfera w firmie!

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Obsługa klienta / Call center