PracaOferty pracy Ostrów Wielkopolski › Mistrz wydziału wtrysku

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mistrz wydziału wtrysku

Lokalizacja:

Ostrów Wielkopolski

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • koordynowanie i nadzór prac nad wtryskarkami, formami wtryskowymi i urządzeniami peryferyjnymi,
  • zapewnienie terminowości realizacji zleceń produkcyjnych,
  • monitorowanie wykonania planu produkcji,
  • zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń,
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • przezbrojenia i zmiany form wtryskowych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • dbałość o ciągłość produkcji poprzez kontrolę urządzeń,
  • wykonywanie działań korygujących w przypadku obniżonej efektywności,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu i działem konstrukcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe, mile widziane przetwórstwo tworzyw sztucznych,
  • Znajomość branży przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi, ustawiania i przezbrajania wtryskarek,
  • Zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność,
  • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania,

Benefity:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ugruntowanej firmie i stabilnej sytuacji finansowej
  • Praca w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe i motywacyjne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia