PracaOferty pracy Holandia › Pracownik produkcyjny - Holandia

Kto szuka:

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcyjny - Holandia

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

·       zajmowanie się różnymi typami i rozmiarami szkła

·       cięcie i klejenie szkła do specyfikacji niestandardowych

·       wykorzystywanie maszyn i dużych przyssawek do wspomagania ciężkiego podnoszenia

·       nadzorowanie,  sprawnych i bezpiecznych działań procesów produkcyjnych

·       praca zmianowa, zmieniającą się co tydzień w godzinach od 05:00 do 14:00 i 14:15 do 23:15.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·       ostrożne obchodzenie się z delikatnym szkłem

·       umiejętność samodzielnej i wspólnej pracy w zespole, w tym interakcji z kolegami z magazynu

·       znajomość podstawowych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana czujnika lub ostrza

·       zmotywowany, zorientowany  i chętny do nauki

·       niezawodny transport do miejsca pracy

Oferujemy:

·       ekscytującą i wymagającą pracę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym

·       możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

·       wspierający zespół i pozytywna atmosfera pracy

·       konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia od 440 € netto tygodniowo

·       zakwaterowanie

·       dostęp do programów szkoleniowych i rozwojowych

·       możliwość rozwoju kariery w firmie

·       potencjał stałego kontraktu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł