PracaOferty pracy Głębinów › Mechanik pojazdów samochodowych

Kto szuka:

BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.

Stanowisko:

Mechanik pojazdów samochodowych

Lokalizacja:

Głębinów

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie oceny technicznej pojazdów ciężarowych - zlecanie napraw pojazdów (ciągniki siodłowe, naczepy wywrotki, cysterny).
  • Diagnostyka i naprawa prostych usterek.
  • Kontrola stanu ogumienia w pojazdach ciężarowych, okresowe planowanie wymian.
  • Prowadzenie historii serwisowej pojazdów.
  • Rozliczanie kosztów napraw, zakupu części zamiennych.
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych (zgłaszanie, umawianie z serwisem, weryfikowanie kosztorysów).
  • Przyjmowanie od kierowców zgłoszeń o usterkach i planowanie ich usunięcia.
  • Kontakt z serwisami mechanicznymi o raz blacharsko lakierniczymi.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i norm technicznych.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej przeprowadzonymi przeglądami / naprawami.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych.
  • Znajomość zasad eksploatacji pojazdów ciężarowych.
  • Doświadczenie w naprawach mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych.
  • Doświadczenie w kontaktach z kierowcami samochodów ciężarowych oraz serwisami.
  • Prawo jazdy kat. CE.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Premię uzależnioną od oceny pracy/realizacji zadań.
  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
  • Pracę z taborem w bardzo dobrym stanie technicznym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: BZK Sp. z o. o. i Wspólnicy Sp. k.

branże: Dział techniczny