PracaOferty pracy Zimna Wódka › Kierownik ds. Infrastruktury

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Kierownik ds. Infrastruktury

Lokalizacja:

Zimna Wódka

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zimna Wódka
NR REF.: 1185530

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Kierownika ds. InfrastrukturyLokalizacja: Zimna Wódka/ woj. opolskie

Zakres odpowiedzialności:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu,
  • utrzymywanie infrastruktury obiektu w pełnej sprawności technicznej,
  • nadzorowanie działania systemów grzewczych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,
  • okresowe kontrole stanu technicznego obiektów budowlanych, instalacji i przewodów,
  • udział w projektach inwestycyjnych obiektu, w rozbudowach i modernizacjach
  • nadzorowanie podwykonawców realizujących prace naprawcze, inwestycyjne, a także fizycznej ochrony mienia,
  • nadzorowanie czystości obiektu i terenów zewnętrznych,
  • zarządzanie gospodarką odpadami,

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie min. komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • planowanie i dobra organizacji pracy,

Oferujemy :
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • Zdobycie cennych kwalifikacji oraz rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • Kompleksowe szkolenia na stanowiskach pracy,
  • Stabilne zatrudnienie
  • Indywidualne plany rozwojowe
  • Samodzielność w działaniu
  • Benefity pracownicze
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy, oparta na wzajemnym szacunku
  • Parking blisko miejsca pracy

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 51 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie zdrowotne a chorobowe - w czym tkwi różnica?

    Ubezpieczenie chorobowe i zdrowotne to dwa różne ubezpieczenia - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Czy różnią się i do czego uprawniają nas te dwa rodzaje ubezpieczeń?