eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Osowiec › Elektromechanik

Kto szuka:

MOJ S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik

Lokalizacja:

Osowiec, k-Opola

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • stały nadzór nad sprawnością urządzeń produkcyjnych,
  • szybkie i skuteczne naprawy zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
  • prowadzenie cyklicznych przeglądów prewencyjnych oraz konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji,
  • efektywny udział w operacjach przezbrajania maszyn,
  • sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały niezbędne do realizacji napraw,
  • kontrola nad sprawnością i jakością pracy urządzeń, maszyn oraz instalacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,

Wykształcenie:

  • zawodowe - kierunkowe

Firma oferuje:

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz MAG 135 Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Ślusarz narzędziowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: MOJ S.A.

branże: Produkcja / Przemysł