eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK ZAPLECZA SPORTOWEGO

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0780

Obowiązki:

Przygotowanie kompleksu sportowego do sezonu i odpowiednie jego zakonserwowanie po zakończeniu sezonu. Przygotowanie kompleksu sportowego do treningów, meczy i zawodów wg. harmonogramu.Obsługa kasy fiskalnej zgodnie z podstawowymi zasadami prowadzenia ewidencji sprzedaży
i wystawiania paragonu fiskalnego.Dbanie o porządek na terenie kompleksu sportowego i w jego otoczeniu, tj. zbieranie śmieci do koszy i ich opróżnianie, grabienie liści, drobne naprawy sprzętu sportowego, które nie wymagają specjalistycznych usług. Utrzymanie czystości, ładu i porządku w magazynach, w szatniach, w toaletach. Przestrzeganie zasady nie używania i nie korzystania z urządzeń i sprzętu, które są nie sprawne technicznie lub nie odpowiadają przepisom bhp. , praca w godz. 7:00-15:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Zasadnicze zawodowe typ: umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku, , umiejętność pracyw zespole, dyspozycyjność, obowiązkowość, punktualność, mile widziane doświadczenie.

Miejsce pracy: Norberta Barlickiego 13, 45-083 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: brak wymagań

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna