eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › Operator Maszyn

Kto szuka:

Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

Stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Twoje zadania będą obejmować:

  • Obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych: od przygotowania i ustawienia parametrów, przez uruchamianie, korygowanie ustawień, aż po przezbrajanie i wyłączanie.
  • Kontrolę procesu produkcyjnego, aby zapewnić jego płynne funkcjonowanie.
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą, aby zachować klarowność i efektywność procesów.
  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych, aby zapewnić szybką reakcję i minimalizację przestojów.
  • Czyszczenie linii produkcyjnej i prace porządkowe, co przyczynia się do utrzymania wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w środowisku produkcyjnym, co pozwoli Ci szybko zaadaptować się do nowych zadań.
  • Posiadania książeczki sanitarno-epidemiologicznej lub chęci jej wyrobienia.
  • Motywacji do rozwoju w branży spożywczej, ponieważ chcemy, abyś nieustannie się rozwijał.
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym ( od poniedziałku do piątku), co pozwoli nam zapewnić ciągłość produkcji.

Co zyskujesz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, uzupełnione premiami miesięcznymi i jakościowymi, co stanowi odpowiednie wynagrodzenie za Twoją pracę.
  • Dodatkowe szkolenia, które pozwolą Ci poszerzyć swoje umiejętności i rozwijać się zawodowo.
  • Ciekawe benefity, takie jak bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport oraz wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a także imprezy integracyjne, które stanowią dodatkową motywację i wsparcie dla Ciebie i Twojej rodziny.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu firmy o przyjaznej kulturze organizacyjnej, czekamy na Twoją aplikację!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: Paretti Sp. z o.o. Sp. k.

branże: Produkcja / Przemysł