eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Opole › INŻYNIER BUDOWY

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Lokalizacja:

Opole

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0277

Obowiązki:

Praca na inwestycji związanej z modernizacją infrastruktury linii kolejowych. Koordynowanie robót w oparciu o wymogi projektowe i specyfikację techniczną. Prowadzenie dokumentacji budowy, analiza i rozliczenia kosztów. Monitorowanie terminów dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną. Ścisła współpraca z Kierownictwem oraz Inżynierem Kontraktu.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
  • Dozór nad eksploatacją elektrycznej sieci trakcyjnej;
  • Eksploatacja sieci elektrycznego oświetlenia ulicznego;
  • obsługa oprogramowania CAD/AutoCAD
  • dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy: Księcia Jana Dobrego 1, 45-090 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Wolontariusz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR KOPARKI (NR 1060)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia