eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › Wolontariusz

Kto szuka:

Fundacja Mam Marzenie

Stanowisko:

Wolontariusz

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Co daje wolontariat?

  • Uczestnictwo w ciekawych i ambitnych projektach
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej, gdyż nauczysz się m.in. komunikacji interpersonalnej, pozyskiwania sponsorów, rozwiązywania problemów, zarządzania zadaniami i sobą w czasie
  • Naukę pracy w zespole
  • Satysfakcję ze spełniania marzeń
  • Rozwój nowych talentów i umiejętności
  • Tworzymy grupę pozytywnie zakręconych ludzi, którzy wierzą w szczęśliwe zakończenia, rycerzy na białych rumakach, w latające dywany, Dżina z Alladyna i magię! Tworzymy EKIPĘ MARZEŃ!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

Jeśli jesteś osobą:

  • Energiczną
  • Ambitną i kreatywną
  • Komunikatywną i otwartą na nowe znajomości
  • Lubisz spędzać czas z dziećmi
  • Wierzysz w moc spełnionego marzenia

Fundacja Mam Marzenie czeka na Ciebie!

Firma oferuje:

Oferujemy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Fundacja Mam Marzenie

branże: Organizacje pozarządowe / Wolontariat

Praca - wiadomości i porady

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    Co jest ważne dla pracodawców podczas rekrutacji?

    41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.