eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › STARSZY MISTRZ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STARSZY MISTRZ

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0631

Obowiązki:

Kierowaniem zespołem pracowniczym. Odbiór zleceń usterek wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania oraz rozdzielenie ich pomiędzy konserwatorów Administracji. Sporządzanie notatek służbowych dotyczących zgłaszanych nieprawidłowości odnośnie instalacji. Organizacja robót na stanowiskach pracy konserwatorów Administracji. Zapewnienie ciągłej sprawności technicznej i użytkowej obiektów, przekazywanie do usunięcia stwierdzonych usterek. Przestrzeganie technologii i jakości wykonywanych robót zgodnie z obowiązującymi normami. Kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników, jakości robót konserwacyjnych, naprawczych i modernizacyjnych obiektów zgodnie z zatwierdzonymi normami i kosztami. Przeprowadzanie instruktażu na stanowisku roboczym podległym pracownikom. Kontrolowanie na bieżąco podległych pracowników w zakresie zgodności terminu wykonywania zleconych robót. Comiesięczne rozliczenie zużytego paliwa przez pojazdy będące w dyspozycyjności. Protokólarne przekazanie placów budowy wykonawcom zewnętrznym. Opisywanie i przedstawianie do zatwierdzenia faktur za usługi zewnętrzne. Terminowe i bieżące rozpatrywanie pism oraz terminowe udzielanie odpowiedzi. Sprawdzanie terminów legalizacji zamontowanych w budynkach liczników ciepła, wodomierzy ciepłej wody i cyrkulacji oraz informowanie o zbliżającym się zakończeniu legalizacji. Zlecenie wymiany ciepłomierzy i wodomierzy w zasobach Spółdzielni w uzgodnieniu z głównym specjalistą ds. instalacyjno-sanitarnych lub inną wyznaczoną osobą. Prowadzenie ewidencji wymienionych grzejników w mieszkaniach. Bieżące uzupełnienie dokumentacji technicznej danych na podstawie protokołów odbioru. Analiza zużycia wody. Analiza zużycia ciepła, prawidłowości działania urządzeń pomiarowych i przestrzeganie przez MPEC warunków umowy. Rozpatrywanie pism od lokatorów dot. instalacji sanitarnych oraz udzielanie na nie odpowiedzi.
Godziny pracy: 07:00 - 15:00

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • **Obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Poziom wykształcenia: średnie techniczne lub wyższe. Min. 2 lata doświadczenia zawodowego. Uprawnienia/Umiejętności: - świadectwo kwalifikacyjne do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci (gaz, c.o. - DOZÓR)- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych - mile widziane- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office- prawo jazdy kat. B- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników- dobra organizacja pracy własnej- komunikatywność w kontaktach z mieszkańcami.

Miejsce pracy: Szarych Szeregów 5, 10-072 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura