PracaOferty pracy Olsztyn › STANOWISKO W WYDZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

STANOWISKO W WYDZIALE FINANSOWO-KSIĘGOWYM

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0510

Obowiązki:

Szczegóły oferty
1. Prowadzenie urządzeń księgowych i bieżącej ewidencji finansowo-księgowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
2. Ewidencja dokumentów zakupowych, sprzedażowych, umów i zaangażowania, wyciągów bankowych.
3. Uzgadnianie i rozliczanie kont należności i zobowiązań z kontrahentami w zakresie prowadzonych księgowań.
4. Analiza i bieżące uzgadnianie kont księgowych.
5. Miesięczne uzgadnianie paragrafów klasyfikacji budżetowej dochodów i wydatków oraz zaangażowania.
6. Sprawdzanie i analizowanie dokumentów w zakresie naliczania i odliczania podatku VAT.
7.Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych VAT, w tym rejestry sprzedaży VAT, rejestry zakupu VAT, dane deklaracyjne wraz z informacją dodatkową.
8. Wyliczenie wskaźnika proporcji i preproporcji, sporządzanie korekt wieloletnich,
9. Uzgodnienia, rozliczenia oraz monitoring poprawności księgowań wzajemnych rozliczeń między jednostkami budżetowymi i organizacyjnymi województwa.
Godziny pracy 7-15

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomika/rachunkowość/finanse

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1. Wykształcenie: wyższe I/II stopnia o kierunku ekonomia/rachunkowość/finanse.2. Doświadczenie zawodowe: minimum 1 rok na stanowisku związanym z rachunkowością, finansami.3. Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości budżetowej i finansów publicznych.4. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office.5. Niekaralność prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.6. Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych.7. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wskazanym stanowisku.8. Umiejętność pracy na komputerze, obsługa programu Microsoft Office.9. Obywatelstwo polskie, z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych. Wymagania pożądane:1. Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z rachunkowością budżetową.2. Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego Symfonia, enova365.3. Cechy osobowe: dokładność, rzetelność, opanowanie, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Pstrowskiego 28b, 10-602 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Szczegóły oferty:https://bip.zdw.olsztyn.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-18

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Finanse