eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Olsztyn › PODINSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PODINSPEKTOR DS. BUDOWLANYCH

Lokalizacja:

Olsztyn

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0501

Obowiązki:

Szczegóły oferty: https://osir_olsztyn.bip.gov.pl/ogloszenia-o-prace/nabor-na-stanowisko-podinspektor-ds-budowlanych.html
1. Przygotowanie oraz prowadzenie wszelkiej korespondencji z zakresu branży budowlanej
i sanitarnej.
2. Przygotowanie niezbędnych dokumentów z zakresu spraw budowlanych i sanitarnych.
3. Prowadzenie spraw z zakresu Kontroli Zarządczej w tym w szczególności Zarządzania Ryzykiem.
Praca w zespole, w obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Godziny pracy 7:30-15:30

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie branżowe

Wymagania pożądane:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne:1. Wykształcenie wyższe lub średnie.2. Co najmniej 3 letni staż pracy zawodowej przy wykształceniu średnim.3. Przy wykształceniu wyższym doświadczenie zawodowe nie jest wymagane. 4. Prawo jazdy kat. B.5. Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows (pakiet MS Office).6. Znajomość aktualnych przepisów i ustaw dotyczących prawa budowlanego.7. Kandydat winien spełnić wymagania określone w art. 6 ust.1 pkt 1, 2, 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz.U.2022.530 t.j.)Umiejętności:1. Umiejętności redagowania pism urzędowych z zakresu branży budowlanej i sanitarnej.2. Umiejętność sporządzania i prowadzenia korespondencji z wykonawcami branży budowlanej i sanitarnej.3. Umiejętność prowadzenia spraw z zakresu Kontroli Zarządczej w tym w szczególności Zarządzania Ryzykiem.4. Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.5. Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań.Wymagania dodatkowe (preferowane):1. Doświadczenie zawodowe związane z sektorem budowlanym.2. Znajomość aktualnych przepisów i ustaw:- Ustawa o pracownikach samorządowych,- Ustawa o samorządzie gminnym,- Ustawa o odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansów publicznych,- Ustawa Prawo zamówień publicznych,- Ustawa Prawo budowlane.3. Uprawnienia budowlane uprawniające do pełnienia samodzielnej funkcji technicznych w budownictwie.

Miejsce pracy: 10-153 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: 1. List motywacyjny z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.2. Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje kserokopie świadectw szkolnych, dyplomów studiów itp.3. Kserokopie świadectw pracy, zaświadczeń o zatrudnieniu.4. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).5. Inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.6. Oświadczenie o obywatelstwie polskim, niekaralności i posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystania z pełni praw publicznych.7. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (druk stanowi załącznik do ogłoszenia).8. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 Ustawy o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (Dz. U. 2022.530 t.j.) jest obowiązany do złożenia kopii dokumentu potwierdzającego stopień niepełnosprawności.Termin składania aplikacji : do 25.04.2024 r. do godz. 15.30Dokumenty, które wpłyną po wyżej określonym terminie, zostaną złożone w inny sposób niż określony w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane.Aplikacje w zamkniętej kopercie z dopiskiem NABÓR NA STANOWISKO PODINSPEKTORA DS. BUDOWLANYCH należy złożyć lub wysłać na adres :Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie Ul. Kapitańska 2310-153 Olsztyn

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura