PracaOferty pracy Nowy Dwór Mazowiecki › Operator Transportu Wewnętrznego

Kto szuka:

Reckitt

Stanowisko:

Operator Transportu Wewnętrznego

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Dostarczanie na linie produkcyjne określonych zamówień surowców i opakowań
  • Odbieranie z linii produkcyjnych wyrobów gotowych oraz niewykorzystanych komponentów
  • Transportowanie odebranych wyrobów gotowych i komponentów w wyznaczone miejsca zgodnie z dyspozycjami

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia min. zawodowego
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygadowym w godzinach 6:00-18:00 / 18:00-6:00)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

Firma oferuje:

W zamian oferujemy:
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie Reckitt w pełnym wymiarze godzin
  • Gwarantowany wygodny transport do miejsca pracy z miast (Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk), w cenie 50 pln/miesiąc
  • Pakiet benefitów pracowniczych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie NNW, atrakcyjne pakiety sportowo-rekreacyjne, bogaty pakiet socjalny, darmowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zakupu produktów Reckitt w korzystnych cenach w Sklepiku Firmowym w Nowym Dworze Mazowieckim
  • Dofinansowane posiłki w zakładowej restauracji
  • Bezpłatny dostęp do opieki medycznej Medicover na terenie fabryki
  • Program wsparcia pracowników (Darmowe porady prawne, finansowe oraz psychologiczne)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Reckitt

branże: Logistyka / Transport / Zakupy