eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Nowy Dwór Mazowiecki › Buyer / Kupiec

Kto szuka:

EcoWipes

Stanowisko:

Buyer / Kupiec

Lokalizacja:

Nowy Dwór Mazowiecki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie zapytań ofertowych do dostawców oraz analiza i negocjacja cen/warunków współpracy
  • zapewnienie dostępności materiałów do produkcji w podległych kategoriach, bieżące analizy stanów magazynowych
  • optymalizacja kosztów zakupu w ramach przydzielonych grup asortymentowych oraz usług z zachowaniem przyjętych w Firmie standardów jakości
  • czynny udział w ustalaniu kontraktów z dostawcami
  • zarządzanie relacjami z dostawcami i monitorowanie ich wyników
  • wsparcie dla planistów zakupowych w celu zapewnienia jakości i terminowości dostaw
  • prowadzenie okresowej kwalifikacji dostawców
  • tworzenie raportów (program Excel, system SAP)
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji zakupowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie i inżynieria produkcji),
  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku zakupowym w firmie produkcyjnej
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne, negocjacyjne i interpersonalne
  • wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów
  • znajomość procesów planowania, optymalizacji zapasów i gospodarki magazynowej
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • dobra znajomość języka angielskiego – korzystamy z niego na co dzień
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Co oferujemy?
  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: EcoWipes

branże: Logistyka / Transport / Zakupy