eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik obiektu

Kto szuka:

Apleona Polska sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik obiektu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Nadzór nad eksploatacją, przeglądami, konserwacjami, remontami oraz nad poprawnością pracy powierzonej infrastruktury technicznej (urządzenia, instalacje, systemy techniczne),
  • Nadzór pracy podwykonawców na obiekcie oraz kontrola jakości świadczonych usług,
  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami,
  • Podejmowanie i organizowanie interwencji awaryjnych i naprawczych w obiekcie,
  • Opracowywanie harmonogramu pracy podległych pracowników,
  • Praca z dokumentacją techniczną budynku i urządzeń - zapewnienie ich aktualności i kompletności,
  • Inicjowane dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie,
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie nad podległym pracownikami oraz podwykonawcami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków na stanowisku kierowniczym, mile widziane doświadczenie na wysokościowcach,
  • Znajomość podstaw prawa budowlanego,
  • Znajomość obsługi technicznej oraz konserwacji instalacji i urządzeń, elektrycznych, chłodniczych, PPOŻ. i niskoprądowych,
  • Uprawnienia min. SEP E i D Gr. I, Gr. II,
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji biznesowych, dobra organizacja czasu i pracy.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, pakiety sportowe Multisport i Medicover Sport) oraz ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach,
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS(„Wczasy pod gruszą”, świadczenia świąteczne),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Apleona Polska sp. z o.o.

branże: Dział techniczny