eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Duchnice › Technik Higieny

Kto szuka:

Polpharma Biologics

Stanowisko:

Technik Higieny

Numer referencyjny:

1638

Lokalizacja:

Duchnice

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania

  • Bieżące odbieranie odpadów z obszarów produkcyjnych, laboratoriów kontroli jakości, pomieszczeń technicznych oraz umieszczanie ich w odpowiednich pojemnikach zgodnie z przypisanymi kodami
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami GMP
  • Zapewnienie  dostępności odzieży ochronnej w podległych obszarach
  • Dbanie o dostępność materiałów higienicznych w podległych obszarach
  • Kontakt z firmą zewnętrzną w sprawie gospodarki odpadami
  • Przygotowywanie obszaru produkcji do operacji procesowych - czyszczenie oraz dezynfekcja pomieszczeń i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami

 Jeśli posiadasz

  • Doświadczenie w pracy związanej z gospodarowaniem odpadami będzie mile widziane
  • Doświadczenie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, kosmetycznym lub pokrewnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie będzie dodatkowym atutem
  • Oczekujemy przede wszystkim pracowitości, dokładności i skrupulatności, a także umiejętności dobrej organizacji pracy i czasu oraz umiejętności pracy w zespole

 Oferujemy

  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Polpharma Biologics

branże: Praca fizyczna