eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Natolin › Specjalista ds. Reklamacji

Kto szuka:

GEFCO Polska

Stanowisko:

Specjalista ds. Reklamacji

Lokalizacja:

Natolin, k. Grodziska Mazowieckiego

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY
  • Zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • Budowanie relacji z klientami
  • Regularna komunikacja z klientem w zakresie rozpatrywanej reklamacji
  • Monitorowanie wskaźników reklamacji oraz reagowanie na wszelkie odchylenia pomiędzy przyjętymi założeniami, a rzeczywistym wykonaniem
  • Monitorowanie zgodności poziomu jakości realizowanej usługi z warunkami umowy/oferty dla klienta
  • Przygotowywanie raportów, analiz, zestawień, wskaźników jakościowych
  • Przedstawianie klientowi raportów, omawianie jakości współpracy
  • Współpraca z działami operacyjnymi w kraju i zagranicą
  • Analiza anomalii/nieprawidłowości oraz aktywny udział w poszukiwaniu i wdrażaniu działań korygujących
  • Poszukiwanie i proponowanie rozwiązań pojawiających się problemów operacyjnych wpływających na jakość dostaw
  • Obsługa reklamacji w przewozach krajowych i zagranicznych:
  • Przyjęcie reklamacji zgłaszanych przez klientów oraz oddziały zagraniczne CEVA
  • Prowadzenie rejestru reklamacji w aplikacji do zarządzania reklamacjami
  • Kompletowanie dokumentacji dotyczącej reklamacji
  • Prowadzenie wyjaśnień dotyczących powstania szkody
  • Weryfikowanie zasadności reklamacji przy udziale i wsparciu działów operacyjnych i działu prawnego (dokumentacja transportowa, dodatkowe informacje)
  • Kontakt z klientem w zakresie obsługi reklamacji
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi reklamacji (m.in. Przewoźnicy, Towarzystwo Ubezpieczeniowe, Broker, Likwidator szkód, Rzeczoznawca)
  • Zapewnienie stałego przepływu informacji między CEVA a klientem oraz oddziałem na temat statusu rozpatrywanej reklamacji
  • Prowadzenie rozliczeń za reklamacje z klientami oraz dostawcami

Wymagania stawiane pracownikowi:

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość przepisów prawa transportowego (krajowego i międzynarodowego - CMR)
  • Komunikatywność, operatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w warunkach stresu oraz pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole
  • Systematyczność, dokładność
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność rozwijania logicznego i konstruktywnego myślenia w celu rozwiązania problemu identyfikując jego źródło
  • Mile widziane doświadczenie w branży logistycznej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

Firma oferuje:

OFERUJEMY
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony, kolejna na czas nieokreślony)
  • Ciekawą i zróżnicowaną pracę w dynamicznej firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze spedycji oraz merytoryczne wsparcie
  • Przyjazną atmosferę w pracy
TWOJA ROLA

Profesjonalna obsługa reklamacji w transporcie drogowym klientów CEVA Polska, budowanie relacji z klientami, działania nakierowane na poprawę jakości usług.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: GEFCO Polska

branże: Sprzedaż