eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. zakupów

Kto szuka:

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. zakupów

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem zamówień materiałów budowlanych,
  • Przygotowanie przedmiarów materiałów na podstawie otrzymanej dokumentacji,
  • Pozyskanie i zestawianie ofert od dostawców,
  • Analiza ofert, ocena dostawców,
  • Negocjowanie z obecnymi i potencjalnymi dostawcami cen i optymalnych warunków zakupu materiałów,
  • Kontrola kosztów zakupów pod kątem założonego budżetu,
  • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do akceptacji materiałów przez Inwestora,
  • Koordynacja procesu realizacji zamówień,
  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami firmy,
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostarczonych materiałów,
  • Weryfikacja faktur materiałowych i rozliczanie w systemie,
  • Dbanie o poufność i bezpieczeństwo informacji oraz dokumentów firmowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczne zdolności prowadzenia negocjacji oraz rozmów z dostawcami,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad,
  • Analityczne myślenie i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i dbałość o szczegóły,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Inicjatywa oraz chęć zdobywania nowych umiejętności.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilną, interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych,
  • Opiekę medyczną, ubezpieczeni grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: CoBouw Polska Sp.zo.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura