PracaOferty pracy Reguły › Kierownik Pionu Wycen i Przygotowania Inwestycji

Kto szuka:

Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.

Stanowisko:

Kierownik Pionu Wycen i Przygotowania Inwestycji

Lokalizacja:

Reguły

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i Kontrolowanie procesu ofertowego oraz przygotowania produkcji,
  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów i skoordynowanie finalnej oferty na bazie współpracy międzybranżowej w zakresie technicznym/wyceny kosztów,
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji oraz dokumentów przetargowych,
  • Analiza możliwości zastosowania rozwiązań optymalizacyjnych w stosunku do rozwiązań projektowych wraz z ich analizą kosztową,
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki,
  • Współpraca z pozostałymi działami wsparcia firmy celem efektywnego przygotowania wycen i produkcji,
  • Budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów oraz cen jednostkowych,
  • Szacowanie ekonomicznej opłacalności przedsięwzięcia,
  • Sporządzanie opisu określającego rodzaj i ilość materiałów,
  • Współpraca z działami firmy, dostawcami oraz klientami,
  • Przeprowadzanie analizy różnego rodzaju kosztorysów, np. ślepego, ofertowego, wstępnego,
  • Ustalanie wartości nakładów w przygotowanych kosztorysach,
  • Pozyskiwanie informacji w zakresie planowanych kosztów,
  • Ścisła współpraca z Dyrektorami Realizacji, Kierownikami Kontraktu i Kierownikami budowy,
  • Współpraca z działem realizacji inwestycji w zakresie przedmiarowania, ofertowania i kontraktowania w zakresie robot ogólnobudowlanych, elektrycznych i instalacyjnych, sprzętowych/wyposażenia,
  • Udział w procesach koordynacyjnych prac projektowych oraz realizacji inwestycji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w odpowiedniej specjalizacji,
  • Doświadczenie - min. 2 lata na stanowisku kierownika robót lub kierownika przygotowania produkcji,
  • Znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych (opcjonalnie),
  • Obsługa oprogramowania do opracowywania kosztorysów,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność zarządzanie czasem pracy podległych pracowników,
  • Znajomość środowiska MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word,
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/ kosztorysowania, oraz pozyskania specjalistycznych firm podwykonawczych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych.

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,
  • Realizacja ciekawych projektów,
  • Dla kandydatów z innych części Polski zapewniamy pomoc w relokacji (zakwaterowanie po stronie firmy).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Climamedic Sp. z o.o. Sp.k.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura