eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kajetany › Marketing Coordinator

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Marketing Coordinator

Lokalizacja:

Kajetany

mazowieckie

Zadania:

  • Tworzenie i koordynacja projektów marketingowych, w tym tworzenie zestawów narzędziowych (KITS) dla sezonowych akcji promocyjnych
  • Koordynacja wewnętrznych procesów z interesariuszami
  • Aktywacja nowych produktów na rynku, przetwarzanie i monitorowanie postępów
  • Przygotowanie szkoleń produktowych w języku angielskim
  • Wsparcie w tworzeniu lub adaptacji globalnej strategii komunikacyjnej
  • Tworzenie tekstów i treści marketingowych
  • Wsparcie w programach omnichannel
  • Ustalanie standardów ekspozycji (wizualizacje planogramów i ich realizacja)
  • Koordynacja programów dedykowanych e-commerce (treści, plan promocji, realizacja)

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość systemu SAP i SalesForce
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na doskonalenie kompetencji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego Generali, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Pracę w formie hybrydowej
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR