eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Janki › Księgowy / Księgowa

Kto szuka:

BEI ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o.

Stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Lokalizacja:

Janki, k. Warszawy

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek lub książek przychodów i rozchodów KPIR
  • Obsługa kadr i płac prowadzonych spółek
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT, CIT

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowości, rachunkowości
  • Odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań
  • Znajomość programu finansowo-księgowego WF-FAKIR
  • Znajomość kadr i płac oraz programu Płatnik mile widziana

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Rozwój zawodowy
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole współpracującym ze sobą od wielu lat
  • Umowa o pracę pełen lub część etatu, B2B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Spawacz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Referendarz

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: BEI ACCOUNTING SERVICES Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt