PracaOferty pracy Czosnów › Automatyk/Elektryk działu utrzymania ruchu (k/m)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Automatyk/Elektryk działu utrzymania ruchu (k/m)

Lokalizacja:

Czosnów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn,
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii.

Nasze wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i automatyki,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • uprawnienia SEP do 1kV,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:
  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia + premie,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie prywatne,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.

Miejsce pracy: Czosnów.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Dział techniczny