eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Analityk Systemowy IT

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analityk Systemowy IT

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1185348

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa, Bydgoszcz, ŁódźModel pracy: 100% zdalny albo hybrydowyBranża: projekt w sektorze bankowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Stawka: do 120 PLN/h netto + VATWspółpraca: współpraca długofalowaStart date: ASAP, max. w ciągu 1 miesiącaGodziny pracy: elastyczno-biznesowe

Kluczowe technologie:
Graylog, SoapUI, XML, XML WebServices, REST Services, UML, BPMN

Zarys projektu i obowiązki:
  • Projektowanie, rozwijanie, testowanie i wdrażanie rozwiązań informatycznych Banku,
  • Analiza systemowa aplikacji i procesów realizowanych w Banku lub zamawianych u firm zewnętrznych,
  • Przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnej, dokumentacji technicznej i biznesowej oraz powykonawczej dla oprogramowania wytwarzanego przez Bank,
  • Analiza i rozwiązywania zgłoszeń serwisowych,
  • Utrzymanie i aktualizacja istniejących rozwiązań informatycznych
  • Bieżąca współpraca z dostawcami na etapie zamawiania, realizacji i odbioru oprogramowania.

Kluczowe umiejętności technologie:
  • Min. 2-3 lata doświadczenia jako analityk systemowy IT przy projektach, najlepiej w sektorze bankowym,
  • Znajomość technologii XML, XSD, XML WebServices, REST Services, UML, BPMN, Graylog, Swagger,
  • Wiedzę z zakresu analizy systemów informatycznych i dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych oraz SQL,
  • Umiejętność swobodnego czytania dokumentacji technicznej w języku angielskim.

Mile widziane:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych lub przeznaczonych dla sektora finansowego,
  • Wiedza i wcześniejsze doświadczenie w obszarze architektury rozwiązań
  • Doświadczenie w koordynacji i rozliczaniu prac wykonywanych przez dostawców zewnętrznych,
  • Znajomość narzędzia SoapUI, Redmine

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego
  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – 1 etap rekrutacji
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (ok. 1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

  • Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

    Oferta pochodzi z serwisu
    oferty pracy infopraca
    POPRZEDNIA OFERTA Test Specialist Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Technolog

    sprawdź szczegóły

    data publikacji: 2024-04-25

    do końca oferty: 41 dni

    pracodawca: HAYS

    branże: Informatyka / Telekomunikacja