eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik linii pakującej

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik linii pakującej

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy (gmina Nieporęt)

Zadania:

  • Pakowanie produktów w opakowania zbiorcze
  • Paletyzacja
  • Wsparcie przy linii produkcyjnej oraz prace okołoporządkowe wokół własnego stanowiska pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wykonania

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (6-14,14-22, 22-6)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: od 4500 do 5000 zł netto miesięcznie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

На предприятие, которое находится в г. Stanisławów Pierwszy (возле Варшавы), и занимается выпеканием хлебобулочных изделий, требуются работники. Umowa o pracę.
Задания работников:
Основными заданиями работников будут: упаковка продукции в сборную тару, доставка сырья, подготовка товара к отгрузке – паллетирование.
Организация предприятия:
  • Помещения предприятия теплые. Есть возможность пользования столовой (автоматы с кофе, чаем, сладостями, микроволновка)
График работи:
  • На предприятии действует следующий график работы: 3 смены / 8 год, 4 бригады. І смена – 6.00 - 14.00, ІІ смена – 14.00 -22.00, ІІІ смена – 22.00 - 06.00.  Работа так же в выходные дни
  • Зарплата: Работодатель гарантирует: основную зарплату в размере 4900 зл. Брутто + премия в размере до 600 зл.
Проживание:
  • Предприятие предоставляет работниками бесплатное жилье. Жилье укомплектовано нужными для жизни устройствами и имеет все необходимые условия для жизни работников.
  • Доплата за собственное жилье 650 злотих брутто

Заинтересованы? Оставьте заявку, оставив нам свои контакты — мы перезвоним и договоримся о встрече!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna