eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Skawina › Magazynier

Kto szuka:

Valeo

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Skawina, k. Krakowa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Przyjmowanie komponentów na magazyn;
  • Przygotowanie komponentów do produkcji;
  • Uzupełnianie stref magazynowych;
  • Zabezpieczenie i wysyłka wyrobów gotowych;
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra organizacja pracy oraz dokładność i sumienność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Uprawnienia UDT są mile widziane;
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,4-brygadowym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę (po 3-miesięcznym okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony);
  • Comiesięczne dodatki od 20 do 30% do płacy zasadniczej (premia miesięczna,dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin);
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport);
  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Dofinansowanie do posiłków w przyzakładowej stołówce Sodexo;
  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację;
  • Możliwość awansu i rozwoju;
  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Rudnika, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa, Dobczyc, Myślenic, Palczy, Witanowic, Bachowic, Izdebnika.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Valeo

branże: Logistyka / Transport / Zakupy