PracaOferty pracy Gdynia › Brygadzista Działu Konfekcjonowania (Plastrowania)

Kto szuka:

GRAND Sp. z o.o.

Stanowisko:

Brygadzista Działu Konfekcjonowania (Plastrowania)

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • organizowanie pracy zespołu
  • uczestniczenie w procesach i nadzorowanie realizacji poszczególnych operacji
  • koordynowanie, kontrola tempa (terminowości) i jakości wykonanych zadań
  • dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez nadzorowanie przestrzegania przepisów
  • ochrony przeciwpożarowej i BHP
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem z branży FMCG minimum 2 lata
  • znajomość zasad GMP i GHP
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej
  • umiejętność pracy zespołowej, komunikacja i delegowania zadań
  • umiejętność identyfikowania przyczyn problemów i ich rozwiązywanie
  • samodzielność
  • aktualne badania sanitano-epidemiologiczne

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: GRAND Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł