eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Stary Gostków › Pracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Stary Gostków

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji do naszego Klienta zlokalizowanego w Starym Gostkowie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspieranie procesów produkcyjnych, dbanie o jakość wyrobów oraz utrzymywanie wysokich standardów produkcyjnych.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami
  • Pakowanie wyrobów gotowych do opakowań zbiorczych
  • Kontrola jakości wyrobów i raportowanie wszelkich odstępstw od standardów
  • Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Praca z maszynami i narzędziami produkcyjnymi zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa
  • Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wyznaczonych celów produkcyjnych

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Chęć do nauki i rozwijania umiejętności produkcyjnych
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, lecz nie jest to konieczne

Oferujemy:

  • Nową, wyższą stawkę podstawową
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie oskładkowanej umowy o pracę tymczasową - pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń w ramach stanowiska
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych m.in. opieka medyczna, MultiSport, pakiet ubezpieczeniowy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Darmowy transport pracowniczy na wyznaczonych trasach (m.in. Poddębice, Łęczyca, Uniejów, Łódź, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Ozorków, Zduńska Wola, Kutno, Koło

Jak aplikować: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez kliknięcie w opcję APLIKUJ na stronie i wypełnienie formularza i dołączenie pliku.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Miejsce pracy: Stary Gostków
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Nr. ref. : 4134

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna