PracaOferty pracy Łódź › Młodszy specjalista ds. controllingu

Kto szuka:

Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

Stanowisko:

Młodszy specjalista ds. controllingu

Lokalizacja:

Łódź, Limanowskiego 179

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • weryfikacja jakości danych oraz ich integracji z wielu źródeł
  • rozwój i optymalizacja narzędzi raportowych, w tym MS Excel w celu automatyzacji pracy i poprawy jakości danych
  • pomoc w tworzeniu ujednoliconych raportów i procedur
  • weryfikacja i reagowanie na ewentualne nieścisłości
  • analiza potencjałów oszczędnościowych i identyfikacja obszarów, w których jest możliwa optymalizacja kosztów
  • wsparcie przy projektowaniu raportów kontrolingowych i zarządczych
  • analiza potencjałów oszczędnościowych i szukanie obszarów do optymalizacji
  • współpraca z działem księgowości i innymi działami spółki

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • doświadczenie w obszarze analiz/controllingu
  • bardzo dobra znajomość MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel)
  • dokładność, samodzielność, analityczne myślenie
  • umiejętność pracy na dużych bazach danych: analiza, obróbka, wyciąganie wniosków
  • łatwość w posługiwaniu się nowoczesnymi technologiami
Mile widziane:
  • dobra znajomość języka niemieckiego/angielskiego (poziom B2)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • możliwości rozwoju: szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i świąt)
  • elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy 6:15 – 8:30)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • bezpłatne kursy językowe
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie karty Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Brunata ZENNER Sp. z.o.o.

branże: Księgowość / Audyt