PracaOferty pracy Tarnowskie Góry › Kierowca międzynarodowy kat. B

Kto szuka:

UNIDOM K. Burczyk, Ł. Wlazłowski Spółka Jawna

Stanowisko:

Kierowca międzynarodowy kat. B

Lokalizacja:

Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Praca w systemie 4/1. Szukamy tylko i wyłącznie kandydatów którzy chcą razem z nami budować wysoki standard usług w transporcie, nie szukamy osób do pracy na miesiąc lub dwa. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 3 miesięcy. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Doświadczenie w transporcie
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Niekaralność
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie
  • Pracowitość
  • Punktualność
  • Sumienność
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5 t

Firma oferuje:

Oferujemy

  • Gwarantujemy klarowny, atrakcyjny oraz terminowy system wynagradzania
  • Premie uznaniowe
  • Elastyczność w planowaniu systemu pracy
  • Stabilne zatrudnienie z pełną wyzwań pracą
  • Nowoczesny / zadbany tabor z pełnym wyposażeniem
  • Atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczenia na życie
  • Odzież roboczą do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy
  • Profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-29

do końca oferty: 18 dni

pracodawca: UNIDOM K. Burczyk, Ł. Wlazłowski Spółka Jawna

branże: Logistyka / Transport / Zakupy