eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Zbrojarz / Betoniarz

Kto szuka:

Mosty Łódź S.A.

Stanowisko:

Zbrojarz / Betoniarz

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • prace zbrojarskie na terenie bazy w Łodzi przy produkcji belek,
  • przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu,
  • montaż zbrojenia.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w grupie, organizowanie pracy podległym pracownikom,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość przepisów BHP,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na prefabrykacji.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny ZUS )
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego (kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje)
  • pakiet świadczeń socjalnych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Ślusarz narzędziowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Animator

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Mosty Łódź S.A.

branże: Praca fizyczna