eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Wicedyrektor Szkoły

Kto szuka:

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Stanowisko:

Wicedyrektor Szkoły

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:
  • Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego,
  • Organizacją procesu kształcenia w podległej placówce,
  • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE,
  • Rekrutacją nauczycieli i wspieraniem ich w realizacji działań,
  • Przygotowywaniem planów zajęć,
  • Wspieraniem dyrektora szkoły we wszelkich sprawach dydaktycznych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • Doświadczenie w pracy w szkole (nauczyciel mianowany, asystent, wicedyrektor),
  • Przygotowanie pedagogiczne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji szkolnej,
  • Umiejętność odnajdowania się w sytuacjach trudnych,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy,
  • Pozytywne nastawienie i otwartość w komunikacji.

Firma oferuje:

Przygotowaliśmy dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę na pełen etat,
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy,
  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń,
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie