eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Technik

SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi

Stanowisko:

Technik

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki  Szpital Kliniczny nr 1  im.  Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zatrudni pracownika do Sekcji Aparatury Medycznej

na stanowisko technika

Podstawowe zadania, jakie będą należały do obowiązków pracownika:

  • nadzór nad prawidłową eksploatacją aparatury medycznej w Szpitalu
  • organizacja i nadzór nad terminowymi przeglądami technicznymi oraz naprawą aparatury medycznej zgodnie z zaleceniami producentów, obowiązującymi przepisami i procedurami
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami oraz serwisami
  • planowanie i realizacja zakupów aparatury medycznej
  • przygotowywanie postępowań przetargowych (opis przedmiotu zamówienia, ocena merytoryczna ofert) na usługi serwisowe aparatury medycznej,
  • nadzór nad organizacją instalacji, montażu i rozruchu aparatury medycznej,
  • rozliczanie i opisywanie faktur,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Szpitala

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz umiejętności techniczne
  • znajomość MS Office
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny drogą mailową: sekcja.aparatury@barlicki.pl (dopisek Sekcja Aparatury Medycznej) do dnia 30.05.2024 r. lub o kontakt telefoniczny pod nr 42 67-76-826.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki  Szpital Kliniczny nr 1 im.  Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi  dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie  z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz.926 z póź.zm). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, że:

  • skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
  • nie zwracamy przesłanych dokumentów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: SPZOZ Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 1 im. N. Barlickiego UM w Łodzi

branże: Dział techniczny