eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Specjalista ds. Marketingu

Kto szuka:

Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

Stanowisko:

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje przyszłe obowiązków:
  • Aktywny udział w budowaniu wizerunku marek M'onduniq Professionnel oraz Time 4 Herbs,
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych i marketingowych wykorzystywanych online i w druku,
  • Wsparcie projektów realizowanych przez inne działy,
  • Współpraca z partnerami i nadzorowanie prac zleconych podmiotom zewnętrznym,
  • Analiza trendów w branży kosmetycznej oraz opracowywanie rekomendacji treści,
  • Współtworzenie angażującego contentu marketingowego,
  • Współtworzenie materiałów informacyjnych oraz ofert,
  • Przygotowywanie marki do udziału w targach krajowych i zagranicznych,
  • Współtworzenie warsztatów oraz innych eventów firmowych,
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży w tym handlowców,
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych w firmie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: marketing, grafika komputerowa lub inne pokrewne,
  • Doświadczenie w realizowaniu komunikacji po stronie agencji PR, lub in-house,
  • Doskonała znajomość języka polskiego,
  • Samodyscyplina — umiejętność samodzielnego działania według założonego harmonogramu oraz przejrzystego raportowania wyników pracy,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej i pod presją czasu,
  • Mile widziana obsługa programów graficznych.

Firma oferuje:

Co możemy Ci zaoferować:
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę lub umowę B2B,
  • Pracę z doświadczonymi profesjonalistami, którzy pomogą Ci w prowadzeniu projektów,
  • Współpracę z energicznym zespołem, który wspiera pion Sprzedaży i Obsługi Klienta,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stałe godziny pracy,
  • Zniżki pracownicze.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kelner (K/M) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Szwacz / Szwaczka

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Dermie Pharm Sp z o.o. Sp.k.

branże: Marketing / Reklama / PR